İz Bıraktığın Kadar Varsın – Esra Ezmeci PDF İndir

Son zamanlarda en çok aratılan kitaplar arasındaİz Bıraktığın Kadar Varsın pdf indir dosyası da bulunuyor. Bizde sizlere bu içeriğimizde güncel olarak yayımlanan İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabının pdf dosyasını paylaşacağız. İz Bıraktığın Kadar Varsın dosyasını bilgisayarınıza güvenle indirebilirsiniz, tüm kontrolleri sağlanmıştır.

İz Bıraktığın Kadar Varsın
İz Bıraktığın Kadar Varsın

İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF Özellikleri

Bu içeriğimizde bulunan İz Bıraktığın Kadar Varsın pdf dosyasının özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bu dosyaya ait tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kitap TürüPDF Esra Ezmeci
Basım TürüRenkli Basım
Basım Yılı2023
Dosya Boyutu41,9MB
Link Güncellenme TarihiBugün 14:11
Çalışıyor MuEvet ✅

İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF İndir 2023

İz Bıraktığın Kadar Varsın dosyasını pdf indir işlemi yapmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Bu sayede ücret ödemeden İz Bıraktığın Kadar Varsın pdf dosyasını inceleyebilir paranızı koruyabilirsiniz. Hem yandex hemde google drive ile yüksek hızlı indirme yapabilirsiniz.

Tüm indirme linklerini deneyin, linkler çalışmazsa lütfen yorumlar kısmında belirtin!!!

Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem ancak böyle yürür, bir kovandaki arıları ya da devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gereken kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlayan hünerli birkaç insan lazımdır.

Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak…

Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan, devrimci yollarını incelikle tarif ediyor.

Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız…

İz Bıraktığın Kadar Varsın Hakkında SSS

İz Bıraktığın Kadar Varsın PDF dosyası hakkında kullanıcılar tarafından sıkça sorulan soruları sizler için aşağıda listeledik.

İz Bıraktığın Kadar Varsın dosyasını görüntüleyemiyorum ne yapabilirim?

ilgili dosyayı sağlıklı görüntüleyebilmek için bir pdf görüntüleme uygulamasına ihtiyacınız olabilir, eğer yapamadıysanız yorumlardan destek isteyebilirsiniz.

İz Bıraktığın Kadar Varsın dosyası en son ne zaman güncellendi?

günlük olarak tüm dosyaların kontrolleri yapılmaktadır fakat gözden kaçan dosyalar olabiliyor, bu durumda kırık link farkederseniz yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İz Bıraktığın Kadar Varsın İndirme Linkleri Hakkında

Tüm indirme linklerini belirli aralıklarla güncelliyoruz. Artık kitaplara onlarca para vererek cep boşaltmaya son! pdflog.org ile tüm PDF dosyalarına istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Çalışmayan link varsa lütfen yorumlar kısmında belirtiniz.

Düşünceleriniz Önemli

İz Bıraktığın Kadar Varsın FPDF dosyası hakkında düşünceleriniz bizim için önemli. Aşağıda bulunan yıldız ile dosyayı oylayabilir yorumlar kısmında kitabı yorumlayabilirsiniz. Sizin yorumlarınız sayesinde motivasyon kazanıyoruz 🙂

Yorum yapın